ТОВ «Мелітопольський механічний завод» заснований в 2008 році. Підприємство виготовляє запасні частини та комплектуючі до рухомої техніки та стаціонарного обладнання, які використовуються в сільському господарстві та інших галузях промисловості.

   Основні напрямки діяльності:

  • проектування і виготовлення ґрунтообробної техніки;

  • виробництво запасних частин для трансмісій с/г машин;

  • виробництво запчастин для гірничо-шахтного обладнання;

  • розробка та складання елементів кабіни;

  • обробка корпусних деталей;

  • розробка та виготовлення ливарного і штампового оснащення;

  • гаряче штампування і механічна обробка.

   Мелітопольський механічний завод - це сучасне високотехнологічне виробництво. Загальна площа виробничих потужностей перевищує 7000 м².

  • Персонал підприємства - це висококваліфіковані фахівці з великим досвідом в сфері розробки і виробництва високоточних механічних компонентів, організації поставок комплектуючих і роботи з клієнтами.

  • Парк верстатів заводу містить сучасне металообробне обладнання з числовим програмним управлінням. Виробничі потужності дозволяють використовувати передові технології обробки металу.

  • На підприємстві діє власна лабораторія контролю якості продукції, що випускається. Вона оснащена інструментами і приладами для перевірки хімічного складу металу, глибини шару цементації та товщини полімерного або цинкового покриття. Оснащення лабораторії дозволяє вимірювати розміри деталей з точністю до 0,005 мм.

   Наявність кваліфікованих конструкторсько-технічних кадрів і сучасної виробничої бази дозволяє комплексно вирішувати складні завдання: від ідеї і розробки технічного рішення до його втілення в металі. Ефективна організація робочих процесів на підприємстві забезпечує короткий технологічний цикл від постановки завдання до виготовлення продукції. Виробничі можливості заводу дозволяють в найкоротші терміни налагодити серійне виробництво будь-яких виробів.

   Асортимент продукції, що випускається Мелітопольським механічним заводом, налічує понад 100 найменувань. Частка продукції заводу на ринку запчастин до тракторів «Кіровець» в країнах СНД складає більше 40%.

   Постійне розширення асортименту, безперервне підвищення якості та зниження собівартості продукції дозволили підприємству створити широку мережу клієнтів і партнерів. Серед наших замовників - провідні агропромислові, машинобудівні і гірничодобувні підприємства: Петербурзький тракторний завод, Мелітопольський моторний завод, Camozzi, «Укравтозапчастина», ДТЕК «Павлоградвугілля», «Поділля», «Кернел» та ін. Значна частина продукції, що випускається Мелітопольським механічним заводом, експортується.

   З питань співпраці звертайтеся до відділу маркетингу за телефоном (0619) 44-01-35.